slayt

Umre Detay

Tur Listesine Dön

82 .Tur 7 Gece 8 Gün

Tarih Parkur Otel
05 Mayıs 2018 İstanbul - Medine

Anjum

Pullman ZamZam

08 Mayıs 2018
12 Mayıs 2018 Cidde - İstanbul
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
1450
3 Kişilik Odada
Kişi Başı
1400
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
1950

Tur Programı

    

GÜNLÜK PROGRAM

7 Gece 8 Günlük

 

1.GÜN  – İSTANBUL /MEDİNE-İ MÜNEVVERE

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde görevlimiz ile saat 11:00’da buluşma. Saat 13:15 ’de Türk Hava Yollarının TK 108 sefer sayılı uçağı ile Medine’ye uçuş “yaklaşık 4 saat”. Bagaj ve gümrük  işlemlerinden sonra Medine Hava alanında temsilcimiz tarafından karşılanma ve Otel’e hareket. Otelimize yerleştikten sonra toplu olarak çevre tanıtımı ve Ravza Selamlaması. Akşam yemeği otelimizde.

2. Gün – MEDİNE-İ MÜNEVVERE

İbadet için serbest gün. Sabah kahvaltısı ve Akşam yemeği otelimizde. Sabah namazı sonrası Baki Kabristanlığını ziyaret. 

3. Gün – MEDİNE-İ MÜNEVVERE

Sabah kahvaltısından hemen sonra görevlilerimizin bildirmiş olduğu saatte otel lobisinde buluşma ve Medine çevresindeki Uhud şehitliği, İki Kıbleli Mescid, Hendek harbinin yapıldığı yer, Kuba mescidinin görülmesi. Günün geri kalan kısmı ibadet için serbest gün. Akşam yemeği otelimizde.

4. Gün – MEDİNE-İ MÜNEVVERE / MEKKE-İ MÜKERREME TRANSFERİ ve UMRENİN EDASI

Sabah kahvaltısı otelimizde. Görevlilerimiz tarafından bildirilen saatte eşyaları kapı önüne çıkarma ve görevlilerimizin bildirdiği saatte erkekler ihramlarını giyinmiş olarak otel lobisinde buluşma. Medine’den Mekke’ye karayoluyla gitmek üzere hareket. Mekke’de temsilcimiz tarafından karşılanma ve otelimize yerleştikten sonra toplu olarak çevre tanıtımı ve umre ibadetinin edası. Allah Umrenizi kabul etsin. Akşam yemeği otelimizde.

5. Gün  – MEKKE-İ MÜKERREME

İbadet için serbest gün. Sabah kahvaltısı ve Akşam yemeği otelimizde.

6. Gün – MEKKE-İ MÜKERREME

Sabah kahvaltısı otelimizde. Görevlilerimizin bildirdiği saatte otel lobisinde buluşma. Mekke çevresinde bulunan Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Şeytan taşlama mahalleri, Nur (Hira) Dağı, Cenneti Mualla Mezarlığı, Cin Mescidi ve Peygamber Efendimizin doğduğu evin bulunduğu bölgeyi ziyaret. Akşam yemeği otelimizde.

7. Gün – MEKKE-İ MÜKERREME

İbadet için serbest gün. Sabah kahvaltısı ve Akşam yemeği otelimizde.

8. Gün – MEKKE-İ MÜKERREME / CİDDE / İSTANBUL

Görevlilerimizin bildirdiği saatte eşyaların oda önüne bırakılması . Görevlilerimizin bildirdiği saatte otel lobisinde buluşma. Cidde’den saat 18:00’de Türk Hava Yolları TK 93 sefer sayılı uçağı ile Atatürk Havalimanına uçuş. 22:15 varış.

 

*Günlük olarak belirtilen programlarda yerel şartlara göre ziyaretlerin saati ve günlerinde değişikliler olabilir.

Anjum

350 mt.

Mekke Mükerremede yer alan Anjum Makkah Hotel Mescid-i Haram manzaralı lüx konaklama birimleriyle hizmet vermektedir.Otelin genelinde Wİ-Fİ erişimi ücretsizdir.Kabe'ye uzaklığı 350 m dir.otel Mescid-i Harama yürüyerek 5 dk.Kral Abdülaziz Uluslararası hava alanına 74 km uzaklıktadır.

Pullman ZamZam

100 mt.
web tasarım ve programlama deSen