slayt

Yorumlar

YORUM YAZ

Sena Cam

İlk kez gittigimiz Umre seyahatimizi mükemmel kilan ve bir saniyesinde bile pişman ettirmeyen turizm şirketi. Uzun arastirmalar sonucu karar vermistim iyikide burayi secmisim sorunsuz bir seyahat istiyorsaniz baska secenek dusunmeyin.

Siraç Yüksel

dört dörtlük bir şirket bütün çalışanlarına başarılar.

Müslim Tuğrul - Aysel Tuğrul Emekli

05.04.2018 - 14.04.2018 Tarihleri arasında babam ve annem sizlerin aracılığı ile Umreye gitmişlerdir.Umre ziyareti esnasında sizlerin vermiş olduğu tüm hizmetlerden memnun kalmışlardır.Hassasiyetiniz için babam ve annem adına ; onlar mutlu kaldıkları içinde ayrıca kendim adına da teşekkür ederim.

FUZULİ DÖNEK ENDÜSTRİYEL SİSTEM MÜŞAVİR

13-28 Mart 2018 tarihlerinde Umre ibadeti için gerçekleştirdiğimiz yolculukta ,bölgenin bilinen zorluklarına rağmen Bize her an yardımcı olan İstanbul,Medine ve Mekke ekibinize teşekkür ediyorum.

CEMİLE KARACA EMEKLİ

2015 yılında umre ye gittim..Allah tekrarını nasip etsin inşallah .tur rehberlerimiz ve oteller çok yakın ve çok iyiydi .arkadaşıma tavsiye ettim anne ve babasını gönderdi,herkese tavsiye ederim

VASFİYE ÜLKÜ NECİPOĞLU

Tüm hizmetlerden çok memnun kaldım. 16/01/2017

ERSİN ÖZYENİCE EMEKLİ

Bu sene sizinle umre yaptım. Her şey çok güzeldi. 20/01/2017

HÜSEYİN YILMAZ ÖĞRETMEN

Ailecek Ebrar Turizm ile umre yaptım, her şey çok güzeldi. Rabbim, isteyen herkese Kutsal Topraklara gidebilmeyi nasip etsin. Ebrar Turizm ailesine ilgilerinden ve hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.