slayt

Yorumlar

YORUM YAZ

Sena Cam

İlk kez gittigimiz Umre seyahatimizi mükemmel kilan ve bir saniyesinde bile pişman ettirmeyen turizm şirketi. Uzun arastirmalar sonucu karar vermistim iyikide burayi secmisim sorunsuz bir seyahat istiyorsaniz baska secenek dusunmeyin.

Siraç Yüksel

dört dörtlük bir şirket bütün çalışanlarına başarılar.

Müslim Tuğrul - Aysel Tuğrul Emekli

05.04.2018 - 14.04.2018 Tarihleri arasında babam ve annem sizlerin aracılığı ile Umreye gitmişlerdir.Umre ziyareti esnasında sizlerin vermiş olduğu tüm hizmetlerden memnun kalmışlardır.Hassasiyetiniz için babam ve annem adına ; onlar mutlu kaldıkları içinde ayrıca kendim adına da teşekkür ederim.

FUZULİ DÖNEK ENDÜSTRİYEL SİSTEM MÜŞAVİR

13-28 Mart 2018 tarihlerinde Umre ibadeti için gerçekleştirdiğimiz yolculukta ,bölgenin bilinen zorluklarına rağmen Bize her an yardımcı olan İstanbul,Medine ve Mekke ekibinize teşekkür ediyorum.

CEMİLE KARACA EMEKLİ

2015 yılında umre ye gittim..Allah tekrarını nasip etsin inşallah .tur rehberlerimiz ve oteller çok yakın ve çok iyiydi .arkadaşıma tavsiye ettim anne ve babasını gönderdi,herkese tavsiye ederim

VASFİYE ÜLKÜ NECİPOĞLU

Tüm hizmetlerden çok memnun kaldım. 16/01/2017

ERSİN ÖZYENİCE EMEKLİ

Bu sene sizinle umre yaptım. Her şey çok güzeldi. 20/01/2017

HÜSEYİN YILMAZ ÖĞRETMEN

Ailecek Ebrar Turizm ile umre yaptım, her şey çok güzeldi. Rabbim, isteyen herkese Kutsal Topraklara gidebilmeyi nasip etsin. Ebrar Turizm ailesine ilgilerinden ve hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

TARIK N.

Bütün hizmetlerinizden ve otellerden memnun kaldım.

KORAY K.

2019'da haccımı sizinle yaptım hizmetlerinizden memnun kaldım, teşekkür ederim.

KADİR Ü.

Programdan ve ekibinizden çok memnun kaldık, herkes çok ilgiliydi.

Serdar N.

Umre'ye Ebrar turizm firması ile gittik. Gerçekten çok başarılı tur düzenliyorlar. Her konuda...

MUSTAFA HİKMET K.

GEREK VAHİT HOCAMIZ GEREKSE MEDİNE'DEKİ BURHAN HOCAMIZ HAKİKATEN BİLGİ, DONANIM , İHLAS, SAMİMİYET YAKIN İLGİ VE ALAKALARI İLE BİZLERİ ÇOK MEMNUN ETTİLER. SANIRIM ARKADAŞLARIMDA BENİM GİBİ DÜŞÜNÜYORLARDIR. YENİ BİR KUTSAL YOLCULUKTA İNŞALLAH BULUŞMAK ÜMİDİ İLE SELAM VE SAYGILARIMI İLETİYOR İŞLERİNİZDE BAŞARILAR DİLİYORUM. HOŞÇA KALINIZ...

ZÜLAL TAHTAKIRAN

UMRE ZİYARETİMİZİ HAYIRLISI İLE TAMAMLADIK. İBADETLERİMİZİ VE DUALARIMIZI ALLAH KATINDA KABUL ETSİN. ORGANIZASYONUNUZU ZAMANINDA, TAMAMLAMAMIZDA, EMEĞİ GEÇEN SİZLERE VE EKİBİNİZE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİZ. BİZLERE ORADA VERDİKLERİ BİLGİ VE DUALAR EŞLİĞİNDEKİ, REHBERLİK VE YOL GÖSTERİCİLİKLERİ İÇİN SÜMEYRA HANIM'A VE VAHİT BEY'E İSTERİZ.

ÖMER DİNÇSOY

SAYGIDEĞER EBRAR TURİZM AİLESI, ÖNCELİKLE, YAKLAŞIK 10 YILDIR KAFAMDA EVİRİP ÇEVİRDİĞİM UMRE ZİYARET PLANIMIN GERÇEKLEŞMESİNDE GÖSTERDİĞİNİZ PROFESYONEL YAKLAŞIM, ANLAYIŞ VE YARDIMLARINIZ İÇİN İÇTENLİKLE TEŞEKKÜR EDERİM. BU KUTSİ ZİYARETİN ANNE-BABAM İLE BİRLİKTE NASİP OLMASI TARİF EDİLEMEZ BİR MUTLULUK. PROGRAM, ZAMANLAMA, OTELLER* VE REHBER HOCALAR KONULARINDA OLDUKÇA TATMİN OLDUK. BU VESİLEYLE, KATKILARINIZDAN DOLAYI (ÖZELLİKLE NEJDET BEY’E) ŞÜKRANLARIMI SUNARIM.